Plecháčův příběh o zrození Robozvířat

NÁŠ PŘÍBĚH

 

Byla neděle a jako obvykle jsme po obědě hledali nějakou společnou tvůrčí činnost. Často si jen tak kreslím různé skici, a tak jsem vzal do ruky tužku a papír. Můj tehdy šestiletý syn se toho chytil a začal si kreslit společně se mnou. Štěpán je velký obdivovatel dinosaurů, kreslil si svým pohledem právě je. Za necelou hodinku jsme společně nakreslili asi deset skic, které dinosaury a různá zvířata připomínaly jen velmi vzdáleně. Nicméně nápad se mi zalíbil a ještě ten den jsem některé překreslil a vytvořil grafické návrhy. Zde jsou některé skici k nahlédnutí.

DINORO

Neotřesitelný masožravec, před kterým nikdy nikam neutečete.

SOVOLOG

Bedna plná informací a energie. Pokud ho najdete, doplní vás energií.

ZUBYR

Vládce všech moří. Neunikne mu ani jeden pohyb. Neustále vás sleduje.

Celou sérii jsme pojmenovali ROBOZVÍŘATA. Syn každému návrhu vymyslel originální jméno. Tak vznikl například DINORO, SOVOLOG, ZUBIR, CHAMELO apod. Aktuálně jich máme asi čtyřicet. Když jsme pak další dny přemýšleli, jak s nimi naložit, napadlo mě, že si uděláme sérii plecháčků, které bychom potom mohli nabídnout dětem (spolužačkám a spolužákům) ve školce a teď již ve škole. Skoro po roce se sen stal skutečností a nyní je postupně vyrábíme. Níže se můžete podívat, jak by série, kterou chystáme, měla vypadat.

Od prvních plecháčů vyrobených pro radost už byl jenom krok k tomu, abychom plecháče nabídli (zatím jen málo nákladové série) i klientům naší reklamní agentury. Plast už si u nás neškrtne, dejme šanci plecháčům!

Držte nám palce a pokud se vám náš projekt líbí, třeba si naše plecháče také někdy objednáte. Rádi bychom jednou naši původní nedělní kreativní hodinku dotáhli až do podoby eshopu.

Vaši plecháči Elfíci